Nominace

Ve dnech 9.1. – 13.1.2012 se v Horní Malé  Úpě konaly 21. národní zimní hry SO, které byly současně nominačními závody pro Světové zimní hry 2013.

Her se zúčastnilo na 250 sportovců z téměř 50 sportovních klubů ČHSO.Součástí her byly i nominační závody pro výběr reprezentace na světové zimní hry SO,které se uskuteční na přelomu ledna a února 2013 v korejském zimním středisku PyeongChang.

ČHSO  obdrželo od SOI a GOC následující  účastnickou kvotu:

Sjezdové lyžování: 2 M + 4 Ž (základní kvota) a 2M  + 1 Ž (rozšířená o elitní sjezdaře)

Běžecké lyžování: 4 M + 4 Ž

Snowboard: 1 M + 1 Ž

Nominace:

Výběr účastníků  v lyžařských sportech a snowboardu se uskutečnil v souladu s pravidly SO losováním ze sportovců všech výkonnostních kategorií, kteří se umístili na prvních místech, ve čtvrtek 12.1.2O12.

Sjezdové lyžování:

Začátečníci: Nunhardtová   Ivana  –   SK  Racek, Klimková Eva – SK  Černovice

Náhradnice: Mlynkecová    Jaroslava – SK Černovice

Střední úroveň: Bartoš  Luboš  – SK Lvíčata Sedlec Prčice, Turková Jana –  SK  Racek

Náhradníci: Tancoš  Josef – SK Racek, Robešová  Dana – SK Slunečník Brno

Pokročilí: Kovač Karel – SK Racek, Mothejzíková Lenka – SK Olšiny Praha

Náhradníci: Štangar Marek – SK Lavina Odlochovice, Válková Jarmila -SK Slunečník Brno

Elitní skupina:  Zuzana Svátková – Sokol Královské Vinohrady, Jakub Novák  – SK Lvíčata Dolní Lánov, Tomáš Havelka – SK Lvíčat Dolní Lánov

Trenéři: Ševčík Boris , Jana Čumplová, Macák Petr

Snowboard:

Střední úroveň:  John    Marek  – SK Seba  Tanvald, Trmalová Denisa –  SK Seba  Tanvald

Náhradníci: Hancko Daniel  – SK Lvíčata Sedlec Prčice

Trenéři : Synovcová  Zdeňka, Eliška Glasová (nad limit – samoplátce)

Běžecké lyžování:

500 m, 1 km: Koukal  Jaromír –  SK Světáci Tloskov, Sejková Kateřina – SK Lavina Odlochovice

Náhradníci: Freisleben  Martin – SK Žampach,

1 km, 3 km: Jílek Pavel – SK Vysočina Bystré, Horvath Michal – SK Duha Zlín, Šmerdová Jana – SK Skřivany, Smetáková Jana – SK Skřivany

Náhradníci: Opletal Otto – SK Černovice, Badyová Tamara – SK Lvíčata Dolní Lánov

3 km, 5 km, 10 km: Mucha Zdeněk – SK Tuchořice, Šavlová Adéla – SK Arkádie Teplice

Náhradníci: Havelka Dalibor- SK Lvíčata Dolní Lánov, Hojáková Šárka – SK Slavoj Vyšehrad Praha

Trenéři: Jaroslav Prouza , Michal Barac, Alena Vlášková, Hana Válková

Sjednocený tým floorhokeje: 16 hráčů SK Sedlec Prčice

Trenéři: Stanislav Urban, Hana Urbanová

Další členové výpravy:

Jana Staňková – lékař, Vlastimil Harapes a Vilém Středa – MVP Fans, Lubomír Kurz -zástupce vedoucí výpravy, Martina Středová – vedoucí výpravy.

Schůzka účastníků 2013 SOWWG spojená s předáním výbavy a výběrem členských příspěvků se uskuteční během listopadu 2012 .

Aktivace náhradníků možná do 1.12. 2012 .

Odlet z Prahy: 25.1. 2013  v 15.55  s Emirates Airline přes Dubaj do Soulu

Přílet: 7.2. 2013 ve 12.35  do Prahy

Martina Středová, národní ředitelka ČHSO